(0533) 627 69 69

Kızlan Sokak - Kızlan / Datça

info@grapebutikotel.com

Grape Datça Kutlama

Anasayfa / Grape Kutlama

GRAPE DATÇA KUTLAMA

Doğum günlerinizi, yıldönümlerinizi kutlayın veya evlilik teklifinizi keyifle planlayın. Tüm özel etkinlikleriniz için hizmete hazırız.

Grape Datça, ailesi olarak unutulmaz etkinliklerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Lütfen düşündüğünüz etkinliğe dair bazı detayları bizimle paylaşın ve gerisiyle biz ilgilenelim.

Evlilik teklifi organizasyonlarınızda Grape Datça yanınızda. Hazır konseptlerimiz veya özel fikirleriniz ile tecrübemizi harmanlayarak sizlere unutamayacağınız bir gün yaşamanızı vaad ediyoruz. Unutmayın! Sizler için çok özel olan bu gecede, biz de sizler gibi mükemmeli hedefliyoruz.

Masa süslemesi, çevrenin mumlarla dekore edilmesi, enfes yemek menüsü pasta kesimi ile doğa manzaralı size özel masanızla unutulmaz bir geceye sizleri davet ediyoruz. Grape Datça & Restaurant evlilik teklifleri mekanları arasında öncelikli bir yer almaktadır.

Evlilik teklifi gününüze özel çevre ve masa süslemelerinden leziz yemek menümüze,eşsiz doğa manzaramızdan size özel hizmetlerimize kadar herşeyi düşünen Grape bu özel gününüzde sizleri davet ediyor.

image

GRAPE

7 ÖZEL ODA

Grape Datça

Doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenler için en uygun oteldir.

Günlük Odalar

1 Günlük ve 10 Günlük Kiralık Odalar

Güvenilir Sertifikası

Hijyen ve Güvenilir Sertifikası ile güvenle kalabilirsiniz

Renk Stilini Seçebilirsiniz