(0533) 627 69 69

Kızlan Sokak - Kızlan / Datça

info@grapebutikotel.com

Datçada Yapılacak Aktiviteler

Anasayfa / Aktiviteler

Datça’da Yapılabilecek Aktiviteler


Datça sportif, sosyal, kültürel aktivitelerin yaşandığı şirin bir ilçe. Datça’da ikamet edenlerin ve tatile gelenlerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri pek çok aktivite bulunmakta. Bu sayfada Datça’da yapılabilecek 11 Aktivite bu sayfamda yer alıyor.

Bunların hepsini bir tatil süresince yapmak mümkün olmasa da yeteneklerinize, ilgi alanınınıza, zevklerinize göre yapabileceğiniz aktiviteler size mutlu dakikalar yaşatarak yorgunluklarınızı alacaktır. İyi tatiller.Mavi bayraklı plajlar
Kızlan Köyü, Datça

Mavi bayraklı plajlarda deniz keyfi

Kızlan / DATÇA

info@grapebutikotel.com

0533 627 69 69

Datça merkezinde bulunan mavi bayraklı Hastaneönü, Kumluk, Taşlık plajlarında denize girip, güneşlenmek. Bu plajların çevresinde birçok turistik işletme bulunmakta.
Datça’ya gelenler sahile kurulan masalarda romantik bir akşam yemeği yemeden gitmezler.

Günübirlik tekne turları

Günübirlik tekne turları ve yat gezileri

Kızlan / DATÇA

info@grapebutikotel.com

0533 627 69 69

Günübirlik tekne turları ve yat gezileri ne katılarak Yarımada’nın Akdeniz tarafındaki birbirinden güzel koylarını görebilirsiniz, bu gezilerde karadan ancak doğa yürüyüşleri ile ulaşılabilen koyları ve eşsiz manzaraları denizden görüp en sakin, berrrak denizlerde yüzme imkanı bulacaksınız.

Datça’nın Akdeniz koylarına gezi

Datça’nın Akdeniz tarafındaki koylarına gezi

Kızlan / DATÇA

info@grapebutikotel.com

0533 627 69 69

bu gezileri arabanızla veya sıkça işleyen minübüslerle yapabilirsiniz.. Kargı, Hayıtbükü, Kızılbük, Ovabükü, Palamutbükü sahilleri Datça’ya gelip te görmeden gidilmeyen turistik yerler. Sahil boyunca çay bahçeleri ve lokanta gibi işletmelerde oturmanın keyfini yaşayınca görürsünüz. Bu güzelim koyların pırıl pırıl sularında yüzdükten sonra sahil lokantalarında yemek yemenin ayrıcalığını yaşamalısınız.

Doğa Yürüyüşleri

Doğa Yürüyüşleri, Bisiklet, Su ve rüzgar sporları, Tenis

Kızlan / DATÇA

info@grapebutikotel.com

0533 627 69 69

Datça denizi ve öğleden sonra esen rüzgarları ile yelkenle yapılan sporlar için oldukça müsait yerlerden. Doğal olarak yazları doğa yürüyüşleri her yerde yapılmaz ama Datça’da ormanlık parkurlarda erken saatlerde yürüyüşlerinizi yapabilirsiniz, bunun için yanınızda yöreyi tanıyan birisi olursa daha iyi olur. Bisiklet sporu için de pek çok ilginç parkur bulunmakta, bazı konaklama tesislerinde bu konuda hizmet verilmekte.

Kent Park sabah erken saatlerde spor yapmak

Kent Park sabah erken saatlerde spor yapmak

Kızlan / DATÇA

info@grapebutikotel.com

0533 627 69 69

Kent Park sabah erken saatlerde spor yapmak isteyenlerin uğrak yeri, gelenler parkın yollarında yürüyüp,koşarken, bazıları buradaki spor aletlerini kullanıyor. Bu gibi spor aletleri Datça içinde birçok parkta bulunuyor.

Renk Stilini Seçebilirsiniz